GelreDome XS

GelreDome XS

Batavierenweg 25, Arnhem, Netherlands, 6841 HN

Koop kaarten voor concerten in GelreDome XS en vind concertdata, zaal- en vervoersinformatie voor GelreDome XS. Vind kaarten, de concertagenda en zaalinformatie op LiveNation.nl.


Terug naar zoekresultaten
Op dit moment zijn er geen evenementen met GelreDome XS

Over GelreDome XSNaar boven

Voor GelreDome XS wordt een beperkt deel van het bestaande GelreDome gebruikt. De zaal beschikt over de van GelreDome bekende goede akoestiek. GelreDome XS biedt plaats aan maximaal 12.500 bezoekers.

Gerelateerde links

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer:

Vanaf treinstation Arnhem Centraal rijden pendelbussen naar GelreDome. De bussen vertrekken elke 10 minuten. Ben je vroeg, neem dan lijn 7. De rit naar GelreDome duurt ongeveer 10 minuten. Houd voor de terugreis rekening met een langere reistijd. De pendelbussen stoppen en vertrekken voor de hoofdingang van GelreDome. Een retourkaartje kost €3,00 per persoon. Op www.ns.nl zie je of extra treinen worden ingezet voor dit evenement.

Per touringcar:

Voor de meeste evenementen in het GelreDome wordt busvervoer georganiseerd door TripTicket. Je stapt op bij een van de vele opstapplaatsen in de buurt en wordt afgezet bij het GelreDome. Tickets zijn te boeken via www.tripticket.nl.

Auto:

Bezoekers wordt geadviseerd met het openbaar vervoer te komen. Kom je toch met de auto, dan vragen wij je de bewegwijzering te volgen en de aanwijzingen van de verkeersregelaars op te volgen. Je wordt geadviseerd om op de snelwegen en in Arnhem de borden met daarop ‘P GelreDome’ te volgen. Bij diverse concerten en evenementen zijn er bepaalde verkeersmaatregelen om het verkeer soepel te laten doorstromen. Wij adviseren je dringend om je navigatiesysteem niet te gebruiken in en rond Arnhem wanneer je een evenement in GelreDome bezoekt. Je wordt door het navigatiesysteem namelijk door het centrum van Arnhem geleid.

Kijk voor actuele wegwerkzaamheden op www.vananaarbeter.nl

Parkeren
In Arnhem en bij GelreDome zijn meerdere parkeerplaatsen voor bezoekers van GelreDome. Omdat vooraf niet bekend is welke parkeerplaatsen wanneer vol zijn, word je geadviseerd de aanwijzingen van verkeersregelaars en de informatie op de borden in de gaten te houden.

Parkeren kan op het terrein van het GelreDome, parkeren van een personenauto kost € 10,-. Parkeren is ook mogelijk in de parkeergarage bij treinstation Arnhem Centraal. Neem vervolgens de pendelbussen vanaf Arnhem Centraal om naar het GelreDome te komen.

Daarnaast kun je parkeren op het parkeerterrein Transferium GelreDome. Parkeren kan hier voor € 2,50 per dag, inclusief 4 gratis openbaar vervoer tickets. Betalen kan direct bij de automaat, het ticket voor dit parkeerterrein is 24 uur geldig. Vanaf het Transferium Arnhem is het mogelijk in een paar minuten via de busbaan zonder overstappen met de lijnen 7 of 88 naar Arnhem te reizen.

Kaartverkoop

Kaartverkoop online via deze site, het callcenter en dagkassa op de dag van de show (indien niet uitverkocht).

Georganiseerd busvervoer met TripTicket

Onze partner TripTicket biedt bij grote concerten en festivals georganiseerd busvervoer aan. Je wordt met een touringcar opgehaald vanaf een plaats in de buurt en voor de deur van de zaal afgezet. En natuurlijk wordt je na het concert ook weer netjes teruggebracht naar je opstappunt. Op de site www.tripticket.nl kun je een berekening maken van de verschillen in vervoerskosten met georganiseerd vervoer, openbaar vervoer of met de auto.

Betalen bij GelreDome

Betalen in het GelreDome kan met munten. Deze zijn verkrijgbaar bij automaten en kassa’s buiten, op de promenade en in de zaal en kunnen contant en met pinpas worden betaald. De munten zijn geldig per evenement.

Na afloop van het concert kunnen overgebleven GelreDome munten tegen contant geld worden ingewisseld bij de kassa’s.

Eten en Drinken

GelreDome biedt een ruime keuze aan horeca. Bij grote concerten en evenementen is het horecaplein op het terrein vanaf 14.30 uur geopend met een ruime sortering aan eten en drinken.

Daarnaast is mogelijk te dineren op de verwarmde terrassen of op de 600 meter lange en overdekte promenade. Het assortiment omvat behalve vertrouwde lekkernijen als diverse snacks en warme tussendoortjes, ook Oosterse wokgerechten, Italiaanse pizza’s of Mexicaanse tortilla’s.

Daarnaast is er een McDonald’s op het terrein van GelreDome, inclusief McDrive.



Live Nation © 2012 Mojo Concerts B.V. Live Nation is een geregistreerd handelsmerk van Live Nation Worldwide, Inc.